Kontakt / zamówienia

Jeśli zainteresował Cię któryś z przedmiotów zamieszczonych na blogu i chciałbyś go mieć- napisz do mnie. 
Wykonuję również prace na zamówienie- jeśli masz wizję na wymarzoną biżuterię, a nie potrafisz sam jej wykonać- zapraszam :) nie gwarantuję, że zrobię wszystko (bo nie zrobię ;) ) ale chętnie podejmę nowe biżuteryjne i twórcze wyzwania. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ceny materiałów i pracochłonności.
Biżuterię wykonuję głównie z koralików szklanych oraz półfabrykatów posrebrzanych.Bigle w kolczykach są posrebrzane, ale nie srebrne- więc może się zdarzyć, że będą uczulać. Wymieniam bigle na srebrne za dopłatą 1zł.
Preferuję kontakt mailowy bądź poprzez facebooka.
gg: 3362588Zawsze chętnie odpowiem na wszelkie pytania- więc śmiało piszcie.

Z powodów osobistych mam obecnie bardzo ograniczony czas i tworzeniem biżuterii zajmuję się sporadycznie. Również na maile/wiadomości na fb mogę odpisywać z opóźnieniem. Jeśli jednak jesteś zainteresowana jakimś rodzajem biżuterii to napisz- w zależności od rodzaju zamówienia być może będę w stanie je zrealizować.
 

Wszystkie zaprezentowane na blogu wyroby zostały zrobione przeze mnie własnoręcznie.
Wszystkie wzory są moimi pomysłami, sama również wykonuję ich zdjęcia, więc zastrzegam prawo do ich powielania i kopiowania bez mojej wiedzy i zgody.Pozdrawiam
 SpeareBrak komentarzy:

Prześlij komentarz