niedziela, 26 sierpnia 2012

Coś dla odmiany :) Kartki i karteczki :)

Witajcie :)
Ostatnio mam dość mało czasu (a właściwie nie mam wcale :( ) na robienie biżuterii... Ale żeby nie zaniedbywać bloga postanowiłam pokazać Wam coś innego :)

Nie wiem czy pamiętacie jak w kwietniu wklejałam moje ozdóbki wielkanocne? Były wśród nich właśnie kartki na świąteczne życzenia. Pozwólcie, że znów je pokażę:)Kartki można dawać/wysyłać na wiele innych okazji- z czego ja od pewnego czasu bardzo chętnie korzystam. Wydaje mi się, że taka własnoręcznie zrobiona kartka jest zdecydowanie milszym prezentem i pamiątką niż kupowana. 

Zacznijmy od kartek urodzinowych :)


Zaraz po nich dwie kartki ślubne :)
 

Oraz jedno komunijne zaproszenie :)"Na koncie" mam jeszcze jedną kartkę wręczoną z okazji wieczoru panieńskiego, ale niestety w tej chwili nie dysponuję jej zdjęciem :(

Zrobienie jednej kartki, w zależności od wzoru, zajmuje mi ok 4-8 godzin. Dlatego też nie robię żadnych na sprzedaż, a tylko i wyłącznie w ramach prezentów :) Mam zawsze nadzieję, że przypadną choć trochę do gustu obdarowanym osobom i będą miłym wspomnieniem konkretnych dni i wydarzeń ;) 4 komentarze:

 1. 27. grudnia! pamiętaj :D :cojest:

  OdpowiedzUsuń
 2. żartuje sobie ;)) Kartki są boskie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj Czesterze, Czesterze :D dziękuję :* postaram się zapamietać ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ładne wszystkie! jest i moja :D :*

  OdpowiedzUsuń