poniedziałek, 20 lipca 2015

Upcykling- biżuteria z plastiku

Witajcie! 
Najpierw kilka słów przeprosin, o ile w ogóle ktoś jeszcze zagląda tutaj. Niestety brak czasu nie pozwala mi już na regularne prowadzenie bloga. Biżuterię też tworzę jedynie sporadycznie, najczęściej dla siebie i najbliższych osób. Pewnie jeszcze co jakiś będę wrzucała pojedyncze wpisy, ale w najbliższym czasie raczej nie ma szansy, żebym wróciła do regularnego tworzenia biżuterii i blogowania.
Ale dziś akurat jest okazja do pokazania czegoś nowego. Jakiś czas temu, szukając pomysłów jak zrobić coś z niczego,  wpadłam na prace wykonane z plastiku pochodzącego z butelek po napojach. Zaciekawiły mnie, zainspirowały i w ten oto sposób powstały dwie broszki- kwiaty w jasnoniebieskim odcieniu. Przyznaję, że zaskakujące jest jak zwykły kawałek plastiku może zmienić swoje oblicze jedynie za pomocą odrobiny ciepła, oceńcie sami :) 
Pracę zgłaszam do wyzwania tematycznego w Kreatywnym Kufrze-  Wyzwanie Upcykling - Plastik. 

http://kreatywnykufer.blogspot.com/2015/07/wyzwanie-upcykling-plastik.html3 komentarze:

 1. Zrobiłam kiedys coś podobnego na konkurs do szkoły :)

  http://paulisiowe-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne! Drugie życie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiatki wyszły bardzo zgrabnie. Bez przypalania się nie obyło, inaczej by nie powyginano płatków w ich naturalny kształt. Pewnie trochę wysiłku to wymagało, ale z pewnością się opłacało. Plastik nie jest zły.

  OdpowiedzUsuń